Blog

19 Şubat 2020

Alyans Seçmenin Püf Noktaları Neler?

Doğru alyansı bulmak kolay bir iş değil. Binlerce model arasından zevkine hitap edeni bulmalı, aynı zamanda da yüzüğün kullanışlı olması ve ellerine de yakışması gerekiyor. Alyans seçmenin de bazı püf noktaları var ve yazımızda sizinle bunların hepsini paylaşacağız.

Alyans Nedir?

Alyanslara dair tüm detaylara yer verdiğimiz yazımıza alyans nedir sorusunun yanıtıyla başlayalım. Kelime anlamı “ittifak” olan alyanslar, çiftlerin birbirine verdiği birliktelik sözünü simgeler. Medeni durumunun göstergesi olan bu yüzükler için söz yüzüğü ya da nişan yüzüğü de denilebiliyor.

Alyans Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Müstakbel eşinle birlikte uzun yıllar takacağınız alyansı seçerken ortak zevkinize hitap eden modellere bakmalısınız. Bunun için ayrı ayrı kadın ve erkek versiyonları olan çift alyanslar imdadınıza yetişebilir. Çünkü ikili set halinde satılan çift alyanslar kadın ve erkek yüzüğü olarak kişiselleştirilmiş modeller olarak karşımıza çıkar.

Genellikle alyans setlerinde gelin adayları için bol taşlı ve desenli yüzükler, damat adayları için ise taşsız, sade modeller yer alır. Birbiriyle uyumlu ama farklılaşmış çift alyanslar sayesinde, damatlık ve gelinlikte yakalayacağınız uyumu alyanslarınıza da taşıyabilirsiniz.

Genel
About rt